Frezowanie CNC

Nowoczesna produkcja maszyn i urządzeń wymaga nowoczesnych rozwiązań w zakresie wytwarzania części i komponentów . Bez wątpienia do takich należy frezowanie CNC jako najbardziej rozpowszechniona technologia obróbki CNC.
Metoda frezowania na frezarkach CNC obok toczenia CNC stanowi podstawowy proces wydajnego i ekonomicznego wytwarzania części i podzespołów dla wszystkich gałęzi przemysłu oraz coraz częściej dla klientów indywidualnych.
Dzięki wsparciu oprogramowania inżynierskiego CAD/CAM jesteśmy w stanie świadczyć usługi frezowania dla najbardziej skomplikowanych i wymagających projektów. W ramach usług frezowania obsługujemy zlecenia jednostkowe, prototypowe i produkcję seryjną CNC.
Najczęściej zlecaną usługą jest frezowanie aluminium ale dzięki wszechstronnym metodom obróbki metali, realizujemy zlecenia obróbki skrawaniem także dla innych materiałów. Często zlecaną usługą obróbki skrawaniem jest frezowanie stali nierdzewnej.
Nasze usługi CNC kierujemy do klientów z miast takich jak Kraków, Skawina, Wieliczka, Myślenice, Niepołomice , Bochnia oraz Tarnów. Zachęcamy do skorzystania z możliwości darmowej wyceny Twojego zlecenia. Skontaktuj się z nami a odpowiedź otrzymasz nawet do kilku godzin!

Jakie materiały można frezować w technologii CNC?

Frezowanie CNC aluminium

Frezowanie CNC stali jakościowych

Frezowanie CNC tworzyw sztucznych

Frezowanie CNC stali nierdzewnej