Toczenie CNC

Precyzja i powtarzalność w produkcji detali gwarantuje, że toczenie CNC elementów czy części maszyn jest pierwszym wyborem konstruktorów, inżynierów czy logistyków w wielu branżach przemysłowych .Ta obróbka CNC znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie konieczne jest zapewnienie szybkiego i precyzyjnego procesu toczenia stali, metali kolorowych, tworzyw technicznych lub innych nowoczesnych materiałów. Toczenie aluminium znajduje zastosowanie w branżach: automotive, medycznej, architektonicznej, elektronicznej, kolejnictwie, przetwórstwie tworzyw sztucznych. Toczenie na tokarkach CNC razem z frezowaniem CNC to najpopularniejsze metody wytwarzania precyzyjnych części dla wielu sektorów technologicznych. Bardzo chętnie zamawianą usługą CNC jest Toczenie stali nierdzewnej, wymaga od wykonawcy większego doświadczenia i specjalnie dobranych narzędzi, jednak części toczone z tego materiału cieszą się nie słabnącym zainteresowaniem sektorów medycznych, architektonicznych, w przetwórstwie paliw naftowych czy farmacji .
Ze względu na swoje własności fizyczne, obróbka skrawaniem aluminium to proces popularny w branży samochodowej czy aerospace. Ten rodzaj Obróbki skrawaniem pozwala na ekonomiczną produkcję takich elementów jak: wałki, tulejki, sworznie, śruby, kołki, ośki, trzpienie, rolki, dysze, koła itp.
obróbka metali przez toczenie na obrabiarkach CNC czy automatach tokarskich to wciąż dynamicznie rozwijający się sektor przemysłu.

Toczenie CNC aluminium

Toczenie CNC stali

Toczenie CNC stali nierdzewnej